Bizim Hikaye’nin Müjde’si Serra Pirinç kimdir?

Fox TV‘nin yeni dizisi Bizim Hikaye yayın hayatına başladı. Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yer aldığı Bizim Hikaye, ilk bölümüyle sosyal medyada adeta fırtınalar estirdi.

Shameless‘in Türkiye uyarlaması olan Bizim Hikaye‘de özellikle Müjde karakterine hayat veren Serra Pirinç oyunculuğuyla büyük beğeni topladı. Sosyal Medya’dan oyunculuk kariyerine geçiş yapan Serra Pirinç, ilk profesyonel deneyimi olmasına rağmen gerek mimikleri, gerekse güzelliğiyle sosyal medyada en çok konuşulanlar listesinde yerini aldı. Twitter’da #BizimHikaye başlığı altında yorumlarını dile getiren kullanıcılar, Rahmet ve Müjde‘nin ders çalışma sahnesine yoğun ilgi gösterdi.

Sosyal medyada da yüksek takipçi kitlesi bulunan Serra Pirinç, paylaşımlarıyla adeta göz dolduruyor. İşte Serra Pirinç‘in en çok beğenilen instagram paylaşımları…


Doğal güzelliğiyle kalbimize zarar veriyor Serra Hanım 🙂

Sanatçı kişiliğiyle hayranlarını daha çok hayran bırakan marjinal kadın 🙂

Tüm yollar sana çıkıyor Serra Pirinç =)

Pamuk Şeker gibi hafif ve güzel…


Güç seninle olsun!

Bizim Hikaye’nin oyuncuları kimdir?

Dizinin oyunu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan‘ın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Serra Pirinç, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

Bizim Hikaye dizisinin konusu

Şehrin yoksul semtlerinden birinde hayata tutunma mücadelesi gösteren bir aile ve adeta o ailenin annesi haline gelen en büyük çocuğu Filiz’in hayatını anlatıyor. Anneleri çocuklarını terk ettiğinden beri 5 küçük kardeşine bakmak durumunda kalan Filiz içki bağımlısı babalarına rağmen ailesine sahip çıkar ve hayata sıkı sıkı sarılmaya çalışır. Filiz’in kardeşleri de aynı Filiz gibi güçlü, başlarını dik tutan, başlarının çaresine bakmayı bilen çocuklardır.

Filiz tüm hayatını kardeşlerinin geleceğine adamış, en yakın arkadaşı Tülay’dan ve kardeşlerinden başka kimsesi olmayan, günü birlik işlerle para kazanmaya çalışan büyük bir genç kızken hayatına yakışklı ve Karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen Barış hem Filiz’in gönlünü kazanabilmek hemde ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz’e ilk gördüğü andan itibaren aşık olan Barış onu etkileyebilmek için harekete geçerken Filiz bu zorlu hayatta aşka zamanı olmadığını düşünerek hislerini bastırır.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya çalışan babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 7 kardeş ve Filiz’e aşık olan Barış’ın kesişen yolları hikayeyi farklı yerlere götürecektir.

Bizim Hikaye 1. Bölüm İzle